Avtor: zurace Objavljeno: 14. 03. 2021

4. POSTNA NEDELJA

- SVETE MAŠE nadaljujemo z verniki, sicer z upoštevanjem pravil NIJZ-a in SŠK, tako je obisk vernikov pri sveti maši odvisen od kvadrature cerkve. V naši cerkvi je tako lahko prisotnih 6 oseb ali članov skupnega gospodinjstva. Verniki pa naj bodo ob obisku zdravi.

- SVETA SPOVED: Cerkvena zapoved pravi, da smo se dolžni spovedati svojih grehov vsaj enkrat letno. Zato vabljeni, da opravite POSTNO SPOVED. Za sveto spoved me pokličite in se dogovorimo glede ure, ali pristopite k sveti spovedi po tedenski večerni sveti maši.

- KRIŽEV POT JE VSAK  PETEK v Framu. V Račah ga bomo molili ob 16,00 uri, na dan celodnevnega čaščenja Najsvetejšega.

- REDNI VEROUK je do nadaljnjega še vedno na daljavo.

TEDEN IN LETO DRUŽINE

Na praznik sv. Jožefa, v petek, 19. marca 2021, začenjamo teden družine, ki bo trajal do 25. 3.. Prav na ta dan se z razglasitvijo papeža Frančiška začne tudi Leto družine Amoris Laetitiae, ki se bo zaključilo s svetovnim srečanjem družin v Rimu junija 2022.

Na praznik sv. Jožefa, 19. marca, ob 20.00 bo v cerkvi sv. Jožefa v Ljubljani slovesno odprtje tedna družine in hkrati Leta družine. V Tednu družine želimo približati cilje in namen Leta družine. Zato bodo po uvodnem nagovoru ljubljanskega nadškofa msgr. Stanislava Zoreta v predstavniki različnih področij družinske pastorale podali kratke predstavitve dela z zakonci, starši, družinami, pari v pripravi na zakon, ločenimi, ostarelimi in mladimi …

Za prenos v živo bo poskrbljeno preko Facebooka in YouTube kanala.

Devetdnevnica na čast sv. Jožefu v župniji studenci

ŽUPNIJA STUDENCI – SV. JOŽEF IN EXODUS TV vabijo k postni duhovni obnovi in devetdnevnici na čast sv. Jožefu v LETU SV. JOŽEFA. Ta poteka od 10-18.03.2021. Ob 19.00 uri je sveta maša, nato je za vsak večer, ob 20.00 uri pripravljen duhovni program za vseh 9 dni. Vabljeni k ogledu na Exodus TV.