Avtor: zurace Objavljeno: 6. 10. 2012

OZNANILA - 27. navadnega tedna med letom

Nadaljujemo z akcijo zbiranja darov za MIVO - s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup prepotrebnih vozil za njihovo delovanje. Do sedaj ste darovali 625,70€. Misijonarji bodo hvaležni vaših darov.

V tem tednu nadaljujemo z molitvijo rožnega venca 20 minut pred večerno sveto mašo in pred nedeljskima svetima mašama. Čez teden zjutraj molimo rožni venec po jutranji sveti maši, prav tako nadaljujemo z oktobrskim branjem »Šentvoršc«.

Hvala za dar, ki ste ga darovali danes, na prvo nedeljo v mesecu oktobru. Po maši vabljeni na kavo ali čaj.

Seja ŽPS

V sredo, 10.10.2012, ste člani Žps, ob 18.30 (po sveti maši) vabljeni na prvo sejo Župnijsko pastoralnega sveta v pastoralnem letu »vere in nove evangelizacije«, katera nosi pomenljiv

naslov: Pridi in poglej. S seboj prinesite delovno gradivo.

Otroški zborček Angelčki

Stari in novi člani otroškega zborčka »Angelčki« ste danes, ob 16.00 uri, vabljeni na piknik na župnijskem dvorišču, kjer se boste z voditeljicama igrali, okrepčali in dogovorili za nadaljnje delo in potek pevskih srečanj

Ministranti

Člani »Jožefove straže«, ste prihodnjo nedeljo, 14. 10. 2012, ob 14.00 uri  vabljeni na dekanijsko srečanje ministrantov, ki bo potekalo pri cerkvici v Prepoljah.

Po dogovoru bomo srečanja ministrantov naše župnije imeli vsakih 14 dni. Naslednje srečanje (drugo) bomo imeli v četrtek, 18.10. 2012 ob 16.30 uri. Vabljeni novi in stari ministranti, ki obiskujete osnovno šolo.

VABILO

»mePZ Sv. Jožef Delavec«

MePZ Sv. Jožefa Delavca pričenja z vajami v oktobru. Dobivamo se ob torkih ob 19.30 uri v župnišču.

V svoje vrste vabimo nove pevke in pevce vseh glasov (od soprana do basa) in starosti.

Če želite s petjem slaviti Boga in to v prijetni družbi, ne odlašajte. Dobrodošli!

V nebesih sem doma

V preteklem tednu smo pokopali

Jožefa Miklič iz Rač (1927).

Molimo za rajne!