Avtor: zurace Objavljeno: 13. 10. 2012

OZNANILA - 28. navadnega tedna med letom (14.10.2012)

Nadaljujemo z molitvijo rožnega venca, 20 minut pred večerno sveto mašo in pred nedeljskima svetima mašama. Čez teden zjutraj molimo rožni venec po jutranji sveti maši, prav tako nadaljujemo z oktobrskim branjem »Šentvoršc«.

·

Prihodnja, 29. navadna nedelja, je tudi misijonska nedelja, zato bo nabirka namenjena za misijone.

·

V soboto, 20. 10. 2012, bomo kot župnija romali k Mariji Bistrici. Odhod avtobusa: Podova ob 06.45 uri, Brezula ob 06.50 uri, Rače (pri cerkvi) ob 07.00 uri zjutraj. Vse tiste, ki še niste plačali prosimo, da to storite do srede v župnišču ali agenciji, da vemo, da boste romali, sicer lahko vzamemo druge. Na ta dan v župniji ne bo svete maše.

·

V sredo, 17. 10. 2012, po večerni sveti maši, ob 18.30, bo seja župnijske Karitas. Člani vabljeni!

Župnijska Karitas

»Cepljenje proti gripi«

Župnijska Karitas organizira cepljenje proti gripi, ki bo 27. 10. 2012 med 9.00 in 11.00, v ambulanti Rače.

Ministranti

V četrtek, 18. 10.  2012 ob 16.30 uri, bo drugo srečanje ministrantov »Jožefove straže«. Vabljeni novi in stari ministranti, ki obiskujete osnovno šolo.

VABILO

»MePZ Sv. Jožef Delavec«

MePZ Sv. Jožefa Delavca pričenja z vajami v oktobru. Dobivamo se ob torkih ob 19.30 v župnišču. V svoje vrste vabimo nove pevke in pevce vseh glasov (od soprana do basa) in starosti. Če želite s petjem slaviti Boga in to v prijetni družbi, ne odlašajte. Dobrodošli!

Kolping Rače

- V četrtek, 18. 10. 2012,  organizira Kolpingova družina Rače tradicionalni kostanjev piknik, ki bo po večerni maši ob 18.30 na župnijskem dvorišču. Vabljeni člani in simpatizerji.

- Prav tako Kolpingovo združenje Slovenije vabi na predavanje nadškofa dr. Franca Krambergerja z naslovom: Anton Martin Slomšek na poti k svetništvu. Predavanje bo v Kolpingovem domu v četrtek, 18. oktobra 2012, ob 19.00. Vabljeni člani in vsi, ki jih tema zanima.