Avtor: zurace Objavljeno: 17. 04. 2021

3. VELIKONOČNA NEDELJA

SVETE MAŠE nadaljujemo z verniki, sicer z upoštevanjem pravil NIJZ-a in SŠK, tako je obisk vernikov pri sveti maši odvisen od kvadrature cerkve.

V cerkvi v Račah je tako lahko prisotnih 10  oseb ali članov skupnega gospodinjstva, ker je površina cerkve manjša od 300 m2.

V cerkvi v Framu pa  je tako lahko prisotnih 11  oseb ali članov skupnega gospodinjstva

Verniki naj bodo ob obisku zdravi.

ODPOVED SVETE MAŠE NA PLANICI

Na 4. velikonočno nedeljo, ki bo 25. 4., zaradi epidemije, male kvadrature cerkve in omejitve zbiranja tudi letos odpade načrtovana sveta maša v cerkvi na Planici. Maša po tem namenu bo darovana v župnijski cerkvi v Framu.

VEROUK

Izvajanje verouka je možno samo na daljavo oz. preko spleta.

Razlog za prepoved izvajanja verouka je v tem, da pri verouku prihaja do mešanja otrok iz različnih razredov oz. šol, kar lahko dodatno vpliva na širjenje epidemije.

POSLOVILI SO SE

V preteklem tednu smo na pokopališču v Framu poslovili od:

+ FRANCA MEGLIČA (r. 1953) iz Morja pri Framu

+ ANGELE GORIŠEK (r. 1925) iz Morja pri Framu.

Žalujočim izrekamo iskreno sožalje in molimo za mir in pokoj duš naših dragih rajnih!