16. NAVADNA NEDELJA

KRIŠTOFOVA NEDELJA

DAR ZA MIVO 2023

Od današnje nedelje naprej, pa vse do misijonske nedelje pričnemo z zbiranjem darov za MIVO, s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup vozil za njihovo delovanje. Svoj dar za srečno prevožene kilometre lahko oddate po svetih mašah. Kdor še nima, lahko dobi blagoslovljeno nalepko Miva, katero si nalepite na svoje prevozno sredstvo ter podobico Sv. Krištofa z molitvijo za varno vožnjo v prometu.

VABILO – PRIJAVE DMŽ

V mesecu septembru bomo začeli z delavnicami Molitve in življenja. Delavnice obsegajo 15 srečanj enkrat tedensko, vsakič po dve uri. Delavnice se pričnejo v ponedeljek, 9. septembra, zaključijo pa v ponedeljek 16. decembra. Srečanja bodo v Račah po večerni sveti maši.

Vabimo, da se čimprej prijavite! Do sedaj je iz obeh župnij pet prijavljenih.

V VEDNOST FARANOM:

- Nedelja, 11. 8. – sv. maša pri sv. Neži v Framu in blagoslov vinogradov,

- Četrtek, 15. 8. – Marijino Vnebovzetje,

- Nedelja, 18. 8. – Rokova nedelja, zaobljubljeno romanje župnije Rače na Ptujsko goro,

- Nedelja, 1. 9. – Angelska nedelja, žegnanje na Planici.

POSLOVILI SO SE

Na pokopališču v Slivnici smo se  poslovili od:

+ Zdenka Stareta (r. 1934) iz Rač.

Žalujočim domačim - iskreno sožalje!V

ARHIV