Avtor: zurace Objavljeno: 29. 08. 2021

22. NAVADNA NEDELJA

1. četrtek, 1. petek in 1. sobota

Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota meseca septembra.

Na prvi četrtek bomo po sveti maši v Framu pred Najsvetejšim molili za nove duhovne poklice.

Na prvi petek bomo pri sveti maši v Račah z litanijami počastili »Srce Jezusovo«.

Bolne bom obiskoval tudi v tednu po 1. petku. Kdor želi, da ga obiskujem ali pa če veste za koga, ki bi bil mojega obiska vesel, mi prosim sporočite.

Na prvo soboto bomo v Račah pred izpostavljenim Najsvetejšim nebeško mater Marijo prosili za blagoslov naših družin.

DAR ZA MIVO 2021

Nadaljujemo z zbiranjem darov za MIVO. Svoj dar za srečno prevožene kilometre lahko do misijonske nedelje oddate po svetih mašah.

VEROUČNO LETO 2021/22

Starši veroučencev, vse glede vpisa in novega veroučnega leta 2021/2022  najdete na župnijski internetni strani:www.zupnija-race.rkc.si

Možne so še spremembe glede na navodila škofov.

RAČE – SEJA ŽPS

V četrtek, 2. 9., bo ob 20.00 seja ŽPS Rače. Člani vabljeni!

RAČE - NOVA OKNA NA ŽUPNIJSKEM OBJEKTU

Vabljeni k darovanju za nova okna v pastoralnih in kletnih prostorih v Račah. Okvirni predračun je okrog 10.000 EUR. Darujete lahko v župnišču ali na račun:

SI56 1934 0500 8170 365,

SKLIC 00 2021

NAMEN: OKNA

Hvala že vnaprej za darove in vso pomoč!

Sodelavci ŽPGS Rače in žpk

KRSTILI SMO

Zakrament svetega krsta je v župnijski cerkvi v Račah prejela:

IVA KOVAČIČ-ŠKERGET iz Rač.

Staršem čestitamo!