Avtor: zurace Objavljeno: 6. 11. 2021

32. NAVADNA NEDELJA
ZAHVALNA NEDELJA

- Mesec november je posvečen spominu naših rajnih in molitvi za duše v vicah. Vabljeni, skozi ves mesec, k molitvi rožnega venca, 20 minut pred večerno mašo.

54. OBLETNICA POSVETITVE CERKVE V RAČAH

V petek, 12. 11. 2021, bo  54 let, odkar je + škof Držečnik na Martinovo nedeljo (12. 11. 1967) posvetil našo župnijsko cerkev  našemu zavetniku Svetemu Jožefu Delavcu, katerega god obhajamo 1. maja.

Dragi farani, dolga leta je v naših prednikih tlela želja po svoji župniji. To željo je spremljala tudi goreča molitev.

Tako vas ob obletnici posvetitve naše cerkve prosim, da bi našo skupno župnijo še naprej imeli radi, čutili do nje pripadnost in odgovornost, ter jo še naprej podpirali materialno, kakor tudi duhovno, z gorečo molitvijo in daritvijo.

Sveti Jožef Delavec, prosi za nas,

ki se k tebi radi zatekamo!

RAČE - NOVA OKNA NA ŽUPNIJSKEM OBJEKTU

Vabljeni k darovanju za nova okna v pastoralnih in kletnih prostorih v Račah. Okvirni predračun je okrog 10.000 EUR. Darujete lahko v župnišču ali na račun:

SI56 1934 0500 8170 365,

SKLIC 00 2021

NAMEN: OKNA

Hvala že vnaprej za darove in vso pomoč!

Sodelavci ŽPGS Rače in žpk