Avtor: zurace Objavljeno: 6. 02. 2017

OZNANILA ŽUPNIJE - 5. NAVADNA NEDELJA

- Hvala za dar, ki ste ga za življenje župnije darovali na prvo nedeljo meseca februarja;

- V ponedeljek, po sveti maši, vabljeni k molitvi rožnega venca Božjega Usmiljenja;

- V sredo je državni praznik, dela prost dan;  Prešernov dan. Verouk za 1. in 2. razred ta dan odpade;

- V sredo vabljeni k molitvi litanij Svetega Jožefa, ko počastimo našega župnijskega zavetnika, ter se mu hkrati priporočamo v priprošnjo. To sredo molimo litanije po jutranji sveti maši;

- v četrtek, od 17.00 – 18.00 so URADNE URE KARITAS, v prostorih v gradu Rače;

- v četrtek, po večerni sveti maši je tiha molitev pred Najsvetejšim;

- v soboto, po večerni sveti maši, ob 18,45 uri je mladinski verouk!

DAROVI VEROUČENCEV

V »ADVENTNI AKCIJI 2016 – OTROCI ZA OTROKE« so veroučenci zbrali in svoj dar položili k jaslicam – 262,56€. Darujočim otrokom, ki so se potrudili in darovali naj Bog bogato poplača. Denar je bil nakazan v misijonsko pisarno.

ROMANJE V LURD, 25.-30.04.2017 z letalom

Obiskali bomo največje špansko romarsko središče Montserrat, Barcelono, žepno državico Andoro, Pireneje in preživeli tri dneve v Lurdu v hotelu v neposredni bližini lurške votline in svetišča. Cena: 770 EUR. Možno plačilo na obroke. Prijave in informacije: Pozejdon turizem in v župnišču.

POSLOVILI SMO SE

V preteklem tednu smo se na pokopališču Slivnica, poslovili od:

+ Marije Mustafa (r. 1921), iz Rač!

MOLIMO ZA VSE RAJNE!