Avtor: zurace Objavljeno: 14. 02. 2017

6. NAVADNA NEDELJA

- Na prvo nedeljo meseca februarja ste za življenje župnije darovali 591,00€;

- V ponedeljek, po sveti maši, vabljeni k molitvi rožnega venca Božjega Usmiljenja;

- V sredo vabljeni k molitvi litanij Svetega Jožefa, ko počastimo našega župnijskega zavetnika, ter se mu priporočamo v priprošnjo.

- V četrtek, po večerni sveti maši je tiha molitev pred Najsvetejšim;

- V soboto po večerni sveti maši je srečanje mladinske skupine.

ROMANJE V LURD,  25. - 30. april 2017 z letalom

Obiskali bomo največje špansko romarsko središče Montserrat, Barcelono, žepno državico Andoro, Pireneje in preživeli tri dneve v Lurdu v hotelu v neposredni bližini lurške votline in svetišča. Cena: 770 EUR. Možno plačilo na obroke. Prijave in informacije: Pozejdon turizem.

VRNIL SE JE K OČETU

V preteklih dneh je prestopil prag zemeljskega življenja:

+ FERDINAND TOMANIČ (roj. 1932) iz Rač.

Od rajnega se bomo poslovili na slivniškem pokopališču v ponedeljek, 13. 2. 2017, ob 15 uri.

Sveta maša zadušnica bo po pogrebu, v slivniški cerkvi.

Molimo za rajne!

MISIJON 2017

BOG TE ČAKA

MISIJONSKI DOGODKI V MESECU FEBRUARJU

- 25. 2. 2017 (sobota) v župnijskih prostorih srečanje misijonarjev s članicami Molitvene skupine župnije Rače ob obletnici njihove ustanovitve.

MISIJONSKI NAGOVORI V MESECU FEBRUARJU

Nagovore bratov misijonarjev, o zakramentu svete birme in o kulturi v življenju kristjana, bomo lahko prisluhnili pri naslednjih svetih mašah:

- v soboto - 25.2.2017 ob 18.00

- v nedeljo - 26.2.2017 ob 8.00