Avtor: zurace Objavljeno: 26. 02. 2017

8. NAVADNA NEDELJA

- Ta teden nadaljujemo z rednim veroukom.

- V ponedeljek, po sveti maši, vabljeni k molitvi rožnega venca Božjega Usmiljenja.

- V sredo, 1. marec 2017 je: PEPELNICA, ZAČETEK POSTNEGA  ČASA.

Sveta maša s pepeljenjem bo ob  18.00. Na pepelnico se kristjani udeležimo svete maše in tako pričnemo resno pripravo na veliko noč.

- V sredo vabljeni k molitvi litanij Svetega Jožefa, ko počastimo našega župnijskega zavetnika, ter se mu priporočamo v priprošnjo.

- V soboto po večerni sveti maši je srečanje mladinske skupine.

- V POSTNEM ČASU BO KRIŽEV POT OB  PETKIH OB 17,30. POTRUDIMO SE ZA UDELEŽBO, SAJ TA MOLITEV DAJE MOČ ZA OSEBNO POBOLJŠANJE.

- V znamenje solidarnosti z vsemi, ki trpijo zaradi alkohola, vas Slovenska karitas vabi k postni akciji 40 dni brez alkohola. Več na www.brezalkohola.si.

- Pred nami so: PRVI ČETRTEK, PRVI PETEK IN PRVA SOBOTA in PRVA NEDELJA MESECA MARCA.

Na prvi četrtek bomo po sveti maši pred Najsvetejšim molili za nove duhovne poklice; na prvi petek bom obiskoval bolne in ostarele po domovih, pri večerni maši bomo počastili Srce Jezusovo. Na prvo soboto bomo pred Najsvetejšim, na priprošnjo Matere Božje, molili in prosili za blagoslov družin.

- Prihodnja nedelja je prva nedelja, po maši  ste vabljeni, da se zadržite na kratkem klepetu ob kavi.

Seja Žps

V četrtek, 2.3.2017, po večerni sveti maši in po molitvi pred Najsvetejšim za nove duhovne poklice, ob 18,45 bo februarska seja ŽPS. Člani vabljeni.

ROMANJE V LURD, 25. - 30. april 2017 z letalom

Obiskali bomo največje špansko romarsko središče Montserrat, Barcelono, žepno državico Andoro, Pireneje in preživeli tri dneve v Lurdu v hotelu v neposredni bližini lurške votline in svetišča. Cena: 770 EUR. Možno plačilo na obroke. Prijave in informacije: Pozejdon turizem.

Poslovili smo se

V preteklem tednu smo se na pokopališču Slivnica poslovili od:

+ Vinkota Pernata (* 1925) iz Podove.

Molimo za naše drage rajne!