Avtor: zurace Objavljeno: 24. 09. 2017

MISIJONSKI DOGODKI V MESECU OKTOBRU

ŽUPNIJSKO ROMANJE K NAŠIM MISIJONARJEM

bo na rožnovensko soboto, 7. oktobra 2017. Obiskali bomo naše misijonarje v njihovih skupnostih, kjer živijo, molijo in delajo. Romarsko sveto mašo bomo imeli pri bratih kapucinih v samostanu Škofja Loka.

Ob povratku domov, pa se bomo se ustavili še pri naših misijonarkah Frančiškankah Marijinih misijonarkah (FMM) v Celju, kjer bomo imeli pete litanije in blagoslov z Najsvetejšim.

PRIJAVITE SE V ŽUPNIŠČU. Cena romanja (avtobusni prevoz in kosilo) je 25,00€. Odhod avtobusa iz Podove bo ob 7,00 uri in sledi pobiranje v smeri Rač. Vabljeni, da se romanja udeleži vsaj en član iz naših družin.

NEDELJA CERKVENEGA PETJA

V nedeljskem popoldnevu, 22. oktobra 2017, s pričetkom ob 15,00 uri se bomo, v okviru misijonskih dogodkov, spomnili zgodovine in razvoja cerkvenega petja v naši župniji od njene ustanovitve naprej.

Prepevale bodo vse sedaj delujoče pevske zasedbe v naši župniji.

Pridružili se nam bodo tudi še vsi nekdanji živeči pevci, ki so v preteklosti s petjem sodelovali pri liturgičnem bogoslužju.

Z nami bo tudi naša misijonarka sestra Grazyna.  Vabljeni.