Avtor: zurace Objavljeno: 16. 04. 2022

OZNANILA ŽUPNIJE - VELIKA NOČ

- V tednu pred nami bo potekala velikonočna osmina

- Od 1. do 8. maja 2022 bo potekal teden molitve za duhovne poklice z naslovom: »Pojdi in popravi mojo Cerkev!«

Verouk

Ta teden nadaljujemo z rednim veroukom za vse veroučence.

Teden Božjega usmiljenja

V tednu pred nami, od velike noči do nedelje Božjega usmiljenja, bo potekal teden Božjega usmiljenja, ki se bo zaključil naslednji teden z nedeljo Božjega usmiljenja. Vsi verniki ste v tem tednu pol ure pred večerno sveto mašo  vabljeni k molitvi rožnega venca Božjega usmiljenja.

ŽUPNIJSKO ŽEGNANJE

1. maj 2022

Slovesnost na čast župnijskega zavetnika Svetega Jožefa Delavca, farno žegnanje, bo

1. maja 2022 ob 10.00.

Ob tem slovesnem dogodku za našo župnijo, naprošam naše dobre gospodinje za kruh, za pecivo, salamo, zaseko. Slovesnosti ni brez vina, ki ga pridelajo rački vinogradniki, zato gospodarje naprošam tudi za dobrote iz kleti. Vino bo zbral in pripravil g. Branko Hribernik.

Ob 7.30 pa ste naše faranke in gospe dobre volje, vabljene v župnišče, da bi vse prinesene dobrote pripravile v obložene kruhke. Vse, ki se čutite nagovorjene naprošam, da se odzovete temu vabilu!

Vabljeni, da se skupaj zberemo pri tej slovesni sveti maši ob 10.00, in skupaj počastimo Svetega JOŽEFA DELAVCA, našega dobrega zavetnika in priprošnjika.