Avtor: zurace Objavljeno: 22. 05. 2022

OZNANILA ŽUPNIJE - 6. VELIKONOČNA NEDELJA

- Vabljeni k molitvi rožnega venca, 30 minut pred večerno sveto mašo.

- Za sveto spoved sem na voljo med molitvijo rožnega venca in po večernih svetih mašah.

- V torek, 24. 5., goduje Marija pomočnica, ki se ji radi priporočamo. Na ta dan vas vabim k obisku svete maše.

ZAKLJUČEK VEROUČNEGA LETA

V tednu pred nami zaključujemo veroučno leto 2021/2022. Zahvaljujem se veroučencem za potrpežljivost in vztrajnost,  staršem za vaše sodelovanje pri verski vzgoji in izpolnjevanju vaše krstne obljube, ter vsem katehetom za vaš trud in poučevanje.

Spričevala otroci dobijo tisto leto, ko bodo pristopili k sveti birmi, do takrat jih hranimo v župnišču.

Informacije glede vpisa in novega veroučnega leta 2022/2023 bodo objavljene po 20. 8. na spletnih straneh obeh župnij.

ORATORIJ 2022 v Račah

Dragi otroci in starši! Leto je naokoli, kar pomeni, da se bliža tudi ORATORIJ!

ČAS: 27. 6. 2021 – 1. 7. 2021

Prijavnico lahko najdete je na spletni strani župnije in na facebooku Oratorija Rače, za vsa  vprašanja pa se lahko obrnete tudi na oratorij.race@gmail.com.

Animatorji se vas že veselimo!

PRVO SVETO OBHAJILO V ŽUPNIJI RAČE

V soboto, 28. 5. 2022, bo ob 10.00 prvo sveto obhajilo v župniji Rače.

Letos bo prvo sveto obhajilo prejelo 10 prvoobhajancev.

Cel teden, od ponedeljka 23. 5., pred prvim svetim obhajilom, bodo bodoči prvoobhajanci imeli pripravo na prvo sveto obhajilo, ta bo vključevala sveto spoved in vsakodnevno udeležbo pri tedenski večerni sveti maši.

KRSTILI SMO

Zakrament svetega krsta sta v Račah prejela:

Naja in Luka Horjak iz Podove.

Staršem čestitamo!