Avtor: zurace Objavljeno: 5. 06. 2022

OZNANILA ŽUPNIJE - BINKOŠTI

- Vabljeni k molitvi rožnega venca, 30 minut pred večerno sveto mašo.

- Za sveto spoved sem na voljo med molitvijo rožnega venca in po večernih svetih mašah.

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška vabi na vpis v  glasbene in baletne programe Inštrumenti in petje, Predšolska glasbena vzgoja, Glasbena pripravnica, Plesna pripravnica in Ples-balet. Prijava na sprejemni preizkus je dostopna na njihovi spletni strani.

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška vabi vse, ki jih zanima učenje orgel, k sveti maši v mariborsko stolnico 12. 6. 2022 ob 11.00, kjer bodo igrali njihovi orglavci, po maši pa bo kratka predstavitev orgel. Vabljeni!

- V četrtek, 9. 6. 2022 bo ob 19.45 seja ŽPGS Rače. Člani vabljeni!

OBNOVA FASADE

Nadaljujemo z obnovo dotrajane fasade na župnijski stavbi župnije Rače. Več informacij o poteku obnove bo na voljo po junijski seji ŽPGS Rače.

Prosim vas za molitveno podporo na čast  in v priprošnjo Sv. Jožefu Delavcu, ki naj nam, tako kot vedno, izprosi Božjega blagoslova, varstva in milosti pri obnovitvenih delih.

KRSTILI SMO

Zakrament svetega krsta so v Račah prejeli:

Zarja Vogrin iz Ješence,

Kaja Breznik iz Rač,

Filip Jeseničnik iz Rač,

Minea Krajnc iz Rač,

Jon Prgomet iz Orehove vasi.

Staršem čestitamo!