Avtor: zurace Objavljeno: 19. 06. 2022

OZNANILA ŽUPNIJE - 12. NAVADNA NEDELJA

- Vabljeni k molitvi rožnega venca, 30 minut pred večerno sveto mašo.

- Za sveto spoved sem na voljo med molitvijo rožnega venca in po večernih svetih mašah.

- GLASBENA IN BALETNA ŠOLA ANTONA MARTINA SLOMŠKA vas vabi na 7. tradicionalni koncert Pod zvezdami, ki bo v torek, 21. junija 2022, ob 20.00, na Slomškovem trgu pred mariborsko stolnico. Vabljeni!

OBNOVA FASADE

Nadaljujemo z obnovo fasade na župnijski stavbi (narejena 1999). Ob obnovi bo potrebno posodobiti obstoječi strelovod, ki že nekaj časa nedelujoč in tudi ne ustreza sedanjim predpisom, ter prav tako tudi odvode meteornih voda – žlebove, ki na mnogih mestih ne odvajajo vode, ampak le ta teče preko roba žlebov.

O poteku del vas bomo sproti obveščali pri sobotnih in nedeljskih svetih mašah.

Pričeli smo z zbiranjem sredstev za poplačilo vseh obnovitvenih del. Brez vaših srčnih in prostovoljnih darov župnija nima dovolj sredstev za tako velik projekt, zato vas vabim, vsakega po svoji zmožnosti, k darovanju.

Prosim vas tudi za molitveno podporo na čast  in v priprošnjo Sv. Jožefu Delavcu, ki naj nam, tako kot vedno, izprosi Božjega blagoslova, varstva in milosti pri obnovitvenih delih.

Darujete lahko v župnišču ali na račun:

SI56 1934 0500 8170 365,

SKLIC 00 2021

NAMEN: FASADA

Hvala že vnaprej za darove in vso pomoč!

Sodelavci ŽPGS Rače in žpk,

Srebrnoporočenca

Zakonski jubilej, ob 25-letnici podelitve zakramenta svetega zakona,

sta v župnijski cerkvi v Račah s sveto mašo

obhajala:

Alenka in Marko Šibila iz Rač.

Ob lepem in jubileju življenja v dvoje srebrnoporočencema čestitamo!