Avtor: zurace Objavljeno: 17. 07. 2022

DAR ZA MIVO 2022

Od današnje nedelje naprej, pa vse do misijonske nedelje pričnemo z zbiranjem darov za MIVO (Misijonska pisarna Slovenije), s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup vozil za njihovo delovanje. Svoj dar za srečno prevožene kilometre lahko oddate po svetih mašah. Kdor še nima, lahko dobi blagoslovljeno nalepko Miva, katero si nalepite na svoje prevozno sredstvo ter podobico Sv. Krištofa z molitvijo za varno vožnjo v prometu. V imenu slovenskih misijonarjev se Vam zahvaljujem za darovane darove in Vam želim na priprošnjo sv. Krištofa varno in srečno vožnjo na vseh poteh vašega življenja.

OBNOVA FASADE

Nadaljujemo z obnovo fasade na župnijski stavbi. Prosimo za Vašo finančno pomoč za poplačilo vseh obnovitvenih del. Brez vaših srčnih in prostovoljnih darov župnija nima dovolj sredstev za tako velik projekt, zato vas vabim, vsakega po svoji zmožnosti, k darovanju. Prosim Vas tudi za molitveno podporo na čast  in v priprošnjo Sv. Jožefu Delavcu, ki naj nam, tako kot vedno, izprosi Božjega blagoslova, varstva in milosti pri obnovitvenih delih.

Darujete lahko v župnišču ali na račun:

SI56 1934 0500 8170 365,

SKLIC 00 2021

NAMEN: FASADA

Hvala že vnaprej za darove in vso pomoč!

Sodelavci ŽPGS Rače in žpk

SVETA MAŠA NA 17. NAVADNO NEDELJO

Prihodnjo, 17. navadno nedeljo bo zaradi župnijskega žegnanja župnije Fram v župniji Rače sveta maša samo ob 7.30. OB 10.15 V ŽUPNIJI RAČE MAŠE NE BO! Vabim pa vse župljane župnije Rače, da se udeležite župnijskega žegnanja v Framu, ki bo ob 10.00.