Avtor: zurace Objavljeno: 1. 07. 2023

OZNANILA ŽUPNIJE - 13. NAVADNA NEDELJA

KRIŠTOFOVA NEDELJA

V nedeljo, 16. julija 2023 – 15. navadna nedelja bomo predčasno, zaradi župnijskega žegnanja v Framu, obhajali Krištofovo nedeljo.

Po svetih mašah bo blagoslov avtomobilov, zato pridite v nedeljo z svojim avtomobilom, mopedom, motorjem ali kolesom čim bližje dvorišču. Vabim vas, da se radi udeležite blagoslova. Prejeli boste blagoslovljeno Krištofovo nalepko in molitev.

Prav tako bomo pričeli z vsakoletno akcijo zbiranjem darov za MIVO - s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup prepotrebnih vozil za njihovo delovanje. Akcijo bomo kot vsa prejšnja leta zaključili na misijonsko nedeljo v mesecu oktobru.

ORATORIJ

V tednu pred nami bo od ponedeljka do petka v župniji Rače potekal oratorij.

Vernike vabim k duhovni podpori v molitvi za varstvo in blagoslov otrok in animatorjev!

POSLOVILI SO SE

Na pokopališču v Slivnici smo se poslovili od:

+ Alojza Mežnariča (r. 1947) iz Rač.

Žalujočim domačim - iskreno sožalje!