Avtor: zurace Objavljeno: 9. 07. 2023

OZNANILA ŽUPNIJE - 14. NAVADNA NEDELJA

KRIŠTOFOVA NEDELJA

V nedeljo, 16. julija 2023 – 15. navadna nedelja bomo predčasno, zaradi župnijskega žegnanja v Framu, obhajali Krištofovo nedeljo.

Po svetih mašah bo blagoslov avtomobilov, zato pridite v nedeljo z svojim avtomobilom, mopedom, motorjem ali kolesom čim bližje dvorišču. Vabim vas, da se radi udeležite blagoslova. Prejeli boste blagoslovljeno Krištofovo nalepko in molitev.

Prav tako bomo pričeli z vsakoletno akcijo zbiranjem darov za MIVO - s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup prepotrebnih vozil za njihovo delovanje. Akcijo bomo kot vsa prejšnja leta zaključili na misijonsko nedeljo v mesecu oktobru.

ORATORIJ

Tudi letos so mladi z veliko požrtvovalnosti, iznajdljivosti in mladostniške sproščenosti so mladi animatorji z skupnimi močmi izpeljali oratorij.

Sodelovalo je 56 otrok udeležencev oratorija in 27 animatorjev, ki so skrbeli za vsebino in potek letošnjega oratorija.

Lahko rečem, da v vseh pogledih odlično.

Tako se zahvaljujem se vsem animatorjem za izvedbo oratorija ter prav tako vsem, ki ste jih podpirali z molitvijo in verjeli vanje.

Zahvala gre tudi vsem, ki ste pomagali k uresničitvi oratorija: Občini Rače-Fram, PGD Rače. PGD Pragersko, KZ Rače, Degusto, Dogmatec d. o. o., Branku Hriberniku, Tiskarni Rojko in Kmetiji Mustafa

Bog povrni vsem.za vsakršni trud, izkazano dobroto in podporo. Naj vse spremlja Božji blagoslov in priprošnja Sv. Jožefa Delavca.