Avtor: zurace Objavljeno: 16. 07. 2023

OZNANILA ŽUPNIJE - 15. NAVADNA NEDELJA - KRIŠTOFOVA NEDELJA

- Prihodnjo, 16. navadno nedeljo bo zaradi župnijskega žegnanja župnije Fram v župniji Rače sveta maša samo ob 7.30. OB 10.15 V ŽUPNIJI RAČE MAŠE NE BO! Vabim pa vse župljane župnije Rače, da se udeležite župnijskega žegnanja v Framu, ki bo ob 10.00.

DAR ZA MIVO 2023

Od današnje nedelje naprej, pa vse do misijonske nedelje pričnemo z zbiranjem darov za MIVO (Misijonska pisarna Slovenije), s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup vozil za njihovo delovanje. Svoj dar za srečno prevožene kilometre lahko oddate po svetih mašah. Kdor še nima, lahko dobi blagoslovljeno nalepko Miva, katero si nalepite na svoje prevozno sredstvo ter podobico Sv. Krištofa z molitvijo za varno vožnjo v prometu. V imenu slovenskih misijonarjev se Vam zahvaljujem za darovane darove in Vam želim na priprošnjo sv. Krištofa varno in srečno vožnjo na vseh poteh vašega življenja.

POSLOVILI SO SE

Na pokopališču v Slivnici smo se poslovili od:

+ Cirila Andreja Krepfla (r. 1950) iz Rač.

Žalujočim domačim - iskreno sožalje!