Avtor: zurace Objavljeno: 7. 10. 2023

OZNANILA ŽUPNIJE - 27. NAVADNA NEDELJA

- Rožni venec molimo ves mesec  25 minut pred vsako večerno sveto mašo.

- V četrtek, 12. 10. 2023 bo ob 18.30 seja ŽPGS Rače. Člani vabljeni!

DAR ZA MIVO

Nadaljujemo z zbiranjem darov za MIVO. Svoj dar za srečno prevožene kilometre lahko oddate po svetih mašah.

TEDEN ZA ŽIVLJENJE

Ta teden poteka Teden za življenje 2023 pod geslom »Povzdignimo dar življenja.«

V letošnjem Tednu za življenje želimo spomniti in poudariti, da je življenje dar katerega vrednost je tako velika, da je ni mogoče natančno opisati z besedami ali ovrednotiti s številkami. Ni ga mogoče kupiti ali odkupiti. Ničesar nismo storili, da bi si ga zaslužili, in ni nobenega načrta odplačevanja. Mi smo prejemniki in še vedno zahtevamo, kot da smo upravičeni. Kljub vsemu pa je vsakemu od nas dan brezplačno in milostno.

Več na: https://gibanjezazivljenje.si/

SREČANJE STARŠEV

V ponedeljek, 16. 10. 2023, ob 18.30, po večerni sveti maši, vabim starše letošnjih prvoobhajancev župnije Rače na srečanje.

V sredo, 18. 10. 2023, ob 18.30, po večerni sveti maši, pa ste na srečanje vabljeni starši letošnjih birmancev župnije Rače. Vabljeni!

POSLOVILI SO SE

Na pokopališču v Slivnici smo se poslovili od:

+ Terezije Letina (r. 1926) iz Brunšvika.

Žalujočim domačim - iskreno sožalje!