Avtor: zurace Objavljeno: 5. 11. 2023

OZNANILA ŽUPNIJE - 31. NAVADNA NEDELJA - ZAHVALNA NEDELJA

- V tednu pred nami nadaljujemo z veroukom po rednem urniku.

- V četrtek, 9. 11. 2023 bo ob 18.30 seja ŽPGS Rače. Člani vabljeni!

- V nedeljo, 12. 11. 2023, bo  56 let, odkar je + škof Držečnik na Martinovo nedeljo (12. 11. 1967) posvetil našo župnijsko cerkev  našemu zavetniku Svetemu Jožefu Delavcu, katerega god obhajamo 1. maja. Bodimo zanjo Bogu hvaležni.

Vabilo KUD A. M. Slomšek

Kulturno umetniško društvo A. M. Slomšek, v katerem delujejo dijaki/nje gimnazije in dijaškega doma Zavoda A. M. Slomšek iz Maribora, bodo v petek, 10. novembra, ob 18. uri v Kulturnem domu v Hočah uprizorili komedijo  Ladislava Fodorja v treh dejanjih MATURA pod režijo dr. Ivana Štuheca. Komedija predstavi različne značaje profesorjev in njihovega odnosa do učenk v dekliški gimnaziji. Vstop je prost. Vabljeni!

Zahvala za prinesene darove

Dragi župljani, v svojem imenu in v imenu Župnijskih Karitas Fram in Rače, se Vam zahvaljujem za vse darovane stvari, uporabne v kuhinji, ki ste jih prinesli danes v našo cerkev in položili pred oltar.

Vaše darove bodo jutri odpeljali sodelavci Nadškofijske Karitas Maribor. Bog lonaj.