Avtor: zurace Objavljeno: 14. 06. 2014

NEDELJA SVETE TROJICE

MePz KKID – Sv. Jožefa iz Rač

- in ansambel »Skrivnost«, vabijo na koncert »Srce in kitara«, ki bo danes. 15. junija 2014, ob 18,00 uri na grajskem dvorišču v Račah. Vabljeni!

Praznik Sv. Rešnjega Telesa in Krvi, ter »Telovska procesija«

- v četrtek, 19.6.2014, obhajamo slovesni zapovedani praznik SV. REŠNJEGA JEZUSOVEGA TELESA IN KRVI - TELOVO. Sveti maši bosta ob 8.00 in 19.00.

- TELOVSKO PROCESIJO na čast tega slovesnega praznika pa bomo imeli v nedeljo, 22. junija, po jutranji sveti maši in pred 10.00 sveto mašo. Prosim, da tako, kot ste bili navajeni do sedaj, po vaseh (Podova, Brezula, Spodnje Rače in Zgornje Rače) pripravite oltarje na cerkvenem dvorišču. V primeru dežja bomo imeli evangelije in blagoslove z Najsvetejšim v cerkvi.

ZBIRANJE SREDSTEV ZA OBNOVO: »OKVIRJI VITRAJEV«

Leseni okenski okvirji vitrajev, že pred letošnjo zimo kličejo po zamenjavi. Za nove okenske okvirje bi potrebovali od: »20,000 € do 25,000 €«.

V ta namen so POSAMEZNIKI v preteklem tednu darovali: - 100,00€; - 50,00€.

DO SEDAJ SKUPAJ DAROVANO: 9.645,88 €.

Vabljeni ste, da po svojih zmožnostih in svoji vesti osebno darujete za nove okvirje vitrajev SVOJE ŽUPNIJE, ki jo vzdržujemo za rodove za nami.

Župnijski upravitelj in ključarji.