Avtor: zurace Objavljeno: 6. 07. 2014

14., 15., 16. NAVADNA NEDELJA

V soboto, 26.7.2014, na praznik Joahima in Ane - starši Device Marije, ste ob 10.00 uri, vabljeni k sveti maši v Fram, kjer bo slovesna sveta maša.

V nedeljo 27. julija 2014 bo Krištofova nedelja. Skupaj bomo prosili, da nam Bog na priprošnjo svetega Krištofa deli svoj blagoslov in nas varuje na vseh naših poteh. V svoje molitve bomo vključili vse udeležence v prometu – tudi naše misijonarje.

Pričeli bomo z akcijo zbiranjem darov za MIVO - s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup prepotrebnih vozil za njihovo delovanje. Akcijo bomo kot vsa prejšnja leta zaključili na misijonsko nedeljo v mesecu oktobru. Po obeh svetih mašah pa bo na župnijskem dvorišču blagoslov avtomobilov, zato pridite to nedeljo z svojim avtomobilom čim bližje dvorišču, da lahko vaš avto na priprošnjo sv. Krištofa pokropim z blagoslovljeno vodo. Vabim vas, da se radi udeležite blagoslova.

Hvala vam, da s tem pomagate našim misijonarjem, da jim MIVA Slovenija lahko omogoči nakup vozil za uresničevanje njihovega poslanstva. Naj vas vodi geslo: »Moj dar Boga slavi za vse prevožene poti!« in »Z veseljem darujem – življenja rešujem!«

V PRIMERU »SMRTNEGA SLUČAJA – POGREB« pokličite  g. SREČKOTA URHA (iz naše župnije), ki pozna celoten postopek pogrebnega obreda. Gospod Srečko Urh je dosegljiv na gsm. št.: 041 - 471 - 032.

»Pogrebni  obred s sveto mašo bodo opravili patri minoriti iz Ptuja: p. Dominik: 031- 422 – 062 ali p. Tomaž: 041 – 876 – 775.

O pogrebu v naši župniji bo patre OBVESTIL gospod Srečko Urh, ki bo poskrbel tudi za zvonjenje za pokojnega v naši župniji.