Avtor: zurace Objavljeno: 27. 07. 2014

17. NAVADNA NEDELJA

Prihodnja nedelja je prva nedelja v mesecu avgustu; svoj dar za sprotno vodenje župnije boste oddali pred oltarjem.

Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota.

Na prvi četrtek bomo po sveti maši pred Najsvetejšim molili za nove duhovne poklice.

Na prvi petek bom obiskoval bolne in ostarele po domovih; pri sveti maši pa bomo počastili z litanijami »Srce Jezusovo«.

Na prvo soboto bomo molili in prosili Marijo v litanijah za blagoslov naših družin. Družine vabljene k molitvi za blagoslov vašega družinskega življenja.

ZBIRANJE SREDSTEV ZA OBNOVO:

»OKVIRJI VITRAJEV«

Leseni okenski okvirji vitrajev, že pred letošnjo zimo kličejo po zamenjavi. Za nove okenske okvirje bi potrebovali od: »20,000 € do 25,000 €«.

Vabljeni ste, da po svojih zmožnostih in svoji vesti osebno darujete za nove okvirje vitrajev SVOJE ŽUPNIJE, ki jo vzdržujemo za rodove za nami.

Župnijski upravitelj in ključarji.

RADI IMEJMO SVOJO ŽUPNIJO!