Avtor: zurace Objavljeno: 27. 09. 2014

26. NAVADNA NEDELJA
SLOMŠKOVA NEDELJA

Nadaljujemo z akcijo zbiranjem darov za MIVO »Darujem, življenja rešujem«. Do sedaj smo zbrali 885,00€. Bog povrni!

Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota. Na prvi četrtek bomo po sveti maši pred Najsvetejšim molili za nove duhovne poklice; na prvi petek bom obiskoval bolne in ostarele po domovih. Na prvo soboto bomo pred Najsvetejšim molili in prosili za blagoslov družin.

Prihodnja nedelja je prva nedelja v mesecu oktobru; svoj dar za življenje župnije boste oddali pred oltarjem. Po svetih mašah vabljeni na kavo in čaj.

Župnijsko romanje na Avstrijsko Koroško, ki je bilo določeno za soboto, 4.10.2014, zardi premalo zbranih prijav ODPADE!

OKTOBER - Marijin mesec »Rožnega venca«

V sredo, 1. oktober 2014, vstopamo v Marijin mesec »rožnega venca«. Rožni venec bomo molili skozi ves mesec, vsak dan, 20 minut pred večerno sveto mašo in pred nedeljskima svetima mašama. Prav tako bomo pri tedenskih svetih mašah, po evangeliju, prisluhnili oktobrskemu branju »ŠENTVORŠCAM«, z naslovom »Marija na Ptujski gori ...«, ki so jih izdali bratje Minoriti na Ptujski gori.

Kristjana sta postala

GAL HAJDINJAK,

sin očeta Bojana in matere Viktorije  Hajdinjak;

ter

NINA BRADAČ,

hči očeta Martina in matere Barbare  Bradač.

Staršem čestitam!

TEDEN PRED NAMI

·                        v PONEDELJEK, ob 17.00 ima srečanje molitvena skupina;

·                        v TOREK, ob 20.00 ima vaje cerkveni pevski zbor;

·                        v SREDO, 1.10.2014, pričneta z veroukom 1. in 2. razred veroučencev,

ob 16.00 in 17.00 uri;

·                        v ČETRTEK, po sveti maši in po molitvi pred Najsvetejšim  ima ŽPS 2. redno sejo;

·                        v SOBOTO, ob 18,45 je redni tedenski mladinski verouk;

·                       v NEDELJO, 5.10.2014, ob 9.00 imajo vaje Angelčki.

·                       v NEDELJO, 5.10.2014, pred drugo sveto mašo, veroučenci, molijo rožni venec

po razporedu.