Avtor: zurace Objavljeno: 7. 02. 2015

5. NAVADNA NEDELJA

Na prvo nedeljo v mesecu februarju ste za življenje župnije darovali 510,00€. Bog povrni.

***

Cena ogleda Škofjeloškega pasijona znaša 28,00€ na osebo. Stroške ogleda pasijona in prevoza poravnate v župnišču.

Srečanje staršev PRVOOBHAJANCEV

V sredo, 11.2.2015, po večerni sveti maši, bomo imeli srečanje staršev veroučencev 3. razredov – letošnjih prvobhajancev. Starši prosim pridite na srečanje, kjer se bomo dogovorili glede prvega svetega obhajila vaši otrok.

Uradne ure in seja Karitas

V četrtek, 12.2.2015, so od 17,00 – 18,00 ure uradne ure ŽK v prostorih v gradu Rače. Po večerni maši ob 18,45 bomo imeli sejo Župnijske Karitas v župnišču. Člani vabljeni!

Letna skupščina KD Rače

Kolpingova družina Sv. Jožefa Delavca Rače - Kolpingovo socialno izobraževalno društvo Rače - Vas vabi na redno letno in volilno skupščino članov Kolpingovega socialno izobraževalnega društva Rače, ki bo v petek, 13. februarja 2015,  ob 18.45 uri v cerkvi v Račah. Člani vabljeni!

Romanje v Loreto in San Giovanni Rotondo

V mesecu juniju, od 25. – 28.6.2015, bi v organizaciji Pozejdon turizma romali v Loreto, ki slovi za največje  Marijino romarsko središče Italije in v San Giovani Rotondo, kateri je poznan po patru Piju, ki je nosil stigme – Kristusove rane in je bil izredno priljubljen spovednik. Cena romanja je 335,00€ - možno je plačilo na obroke. V ceno pa je vštet prevoz, cestnine, polpenzionske nastanitve, vodenje, ogledi, osnovno nezgodno zavarovanje in  DDV. Prijavite se v župnišču in pri Pozejdon turizmu do Velike noči. Vabljeni na romanje v te svete kraje!

Poslovili smo se

V preteklem tednu smo se poslovili od:

+ Antona Simonič (r. 1943),

iz Podove!

MOLIMO ZA VSE RAJNE!

TEDEN PRED NAMI

-v SREDO po večerni maši je srečanje staršev prvoobhajancev;

-v ČETRTEK, je 15 minut po maši tiha molitev pred Najsvetejšim; TER uradne ure IN seja Župnijska Karitas;

-v PETEK je ob 20.30 uri srečanje študentske skupine IN volilno občni zbor KDR;

-v SOBOTO, ob 16.45 uri, je KATEHEZA ODRASLIH TER ob 18.45 uri mladinski verouk;

-v NEDELJO, ob 9,00 imajo vaje ministranti.