Avtor: zurace Objavljeno: 6. 04. 2015

VELIKA NOČ

Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota. Na prvi četrtek bomo po sveti maši pred Najsvetejšim molili za nove duhovne poklice; na prvi petek bom obiskoval bolne in ostarele po domovih; na prvo soboto bomo pred Najsvetejšim molili Marijine litanije in prosili za blagoslov družin.

Pirhi

Kolpingova družina Rače bo, jutri, na VELIKONOČNI PONEDELJEK, po 10,00 sveti maši, nagradila otroke, ki bodo prinesli v cerkev pokazat PIRHE, na katerih bo vidna otroška domišljija in ustvarjalnost pri izdelavi krščanskih znamenj.

Verouk

Za veroučence od 1. do 9. razreda, verouka v VELIKONOČNI OSMINI (6.4 - 10.4. 2015) NI. Z rednim veroukom, po ustaljenem urniku za vse veroučence, bomo nadaljevali po 2. Velikonočni nedelji, v sredo, 15.4.2015 in naprej!

TEDEN PRED NAMI

-VELIKONOČNI PONEDELJEK, 6.4., ob 9.00 uri imajo vaje Angelčki, ki tudi pojejo pri  deseti sveti maši;

-1. ČETRTEK, 9.4.; pred sveto mašo ob 18.35 uri, ste vabljeni k molitvi rožnega venca za duhovne poklice; po sveti maši pred Najsvetejšim pa bomo zmolili »Litanije – Kristusove vzklike - za nove duhovne poklice«;

-1. PETEK, 10.4.; dopoldan obiskujem bolnike; po sveti maši pred Najsvetejšim, bomo počastili Jezusovo Srce z litanijami in molili za naše bolne in preizkušane brate in sestre;

-v PETEK, 10.4., ob 20.30 uri ima vaje srečanje študentska skupina;

-1. SOBOTA, 11.4., po sveti maši bomo pred Najsvetejšim molili Marijine litanije in prosili za blagoslov družin;

-SOBOTA, 11.4., po večerni sveti maši, ob 19.45 uri ste mladi vabljeni k  mladinskemu verouku.

Zahvala

Zahvaljujem se Vsem: župnijskim sodelavcem in sodelavkam za kakršnokoli pomoč in darove; ministrantom za pomoč pri služenju liturgiji; cerkvenim pevcem za petje; hvala kraslikam božjega groba; hvala prostovoljkam, ki so darovale svoj prosti čas za sprotno urejanje notranjosti cerkve ter urejanje okolice cerkve.

Samo z Vašo pomočjo, spoštovani sodelavci - prostovoljci, je lahko bilo tudi letošnje obhajanje obredov velikega tedna in velikonočnih praznikov v župniji lepo organizirano in pripravljeno.

BOG POVRNI VSEM ZA IZKAZANO POMOČ.

VSEM ŽELIM VESELO ALELUJO!!!