Avtor: zurace Objavljeno: 28. 06. 2015

13. NAVADNA NEDELJA

Jutri, v ponedeljek, obhajamo praznik apostolov Petra in Pavla. Vabljeni k praznični sveti maši.

V četrtek, 2. julija 2015, ob 20,00 uri bomo imeli srečanje Gospodarski svet naše župnije in izdelovalec klopi, podjetnik »Mizar Jože«. Člani vabljeni.

Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota. Na prvi četrtek bomo po sveti maši pred Najsvetejšim molili za nove duhovne poklice. Na prvi petek bom obiskoval bolne in ostarele po domovih; pri sveti maši pa bomo počastili z litanijami »Srce Jezusovo«. Na prvo soboto bomo molili in prosili Marijo v litanijah za blagoslov naših družin.

Prihodnja nedelja je prva nedelja v mesecu juliju, dar je namenjen za sprotno življenje župnije.

V preteklem tednu ste DAROVALCI za nove klopi darovali:  70,00€.

Do sedaj skupaj darovano in zbrano: 13.735,00€.

BOGU in Vam darovalci – HVALA!

Z zbiranjem darov nadaljujemo!

PTUJSKOGORSKI BRATJE MINORITI VABIJO NA ŠENTVORSCO, in sicer:

- na predvečer praznikav SREDO, 1. julija; je ob 19,00 molitvena ura, ob 20,00 sveta maša, ki jo bo vodil ljubljanski nadškof metropolit msgr. Stanislav Zore; po sveti maši je procesija z lučkami.

- na praznikv ČETRTEK, 2. julija, pa vabijo k svetim mašam ob 6,30; 8,00 uri in k slovesni sveti maši ob 10,00 uri z petimi litanijami. Slovesno sveto mašo bo prav tako vodil ljubljanski nadškof metropolit msgr. Stanislav Zore. Sveta maša bo tudi zvečer ob 19,00 uri.