Avtor: zurace Objavljeno: 24. 08. 2015

21. NAVADNA NEDELJA

KLOPI  V  CERKVI

V preteklem tednu ste DAROVALCI za nove klopi darovali: 50,00€; 20,00€. Do sedaj skupaj darovano in zbrano: 14.654,00€. BOGU in Vam darovalci – HVALA!  Kot je bilo oznanjeno, so klopi v izdelavi, mizarju pa smo po sklepu Gospodarskega sveta, za nabavo lesa, nakazali 5.000,00€. Z zbiranjem darov pa nadaljujemo, za vsa nadaljnja obnovitvena dela!

DAR ZA MIVO

Nadaljujemo z akcijo zbiranjem darov za MIVO, s katero omogočimo slovenskim misijonarjem nakup vozil za njihovo delovanje. Svoj dar za srečno prevožene kilometre lahko oddate po svetih mašah, ob tem pa boste prejeli na Krištofovo nedeljo blagoslovljeno podobico z molitvijo in nalepko sv. Krištofa. Do sedaj smo zbrali 680,00€.

OKLIC

Okličeta se, da si bosta podelila zakrament svetega zakona:

ŽENIN: Matjaž Belca, samski, po poklicu uni. dipl. ing. vodarstva in komunalnega inženirstva, rojen 13. 1. 1981 v Mariboru, bivajoč: Križna pot 73, Rače; sin očeta Ivana Belca in matere Cvetke, rojene Dobnik

in

NEVESTA: Lucija Majal, samska, po poklicu uni. dipl. ing. kemijskega inženirstva, rojena 11. 11. 1984 v Mariboru, bivajoča: Ob potoku 17, Rače; hči + očeta Antona Majal in matere Sonje, rojene Volmut.

Poročna slovesnost bo prihodnjo soboto, 29. avgusta 2015, v naši župnijski cerkvi.

Mladoporočencema želim veliko Božjega blagoslova, ljubezni ter družinske sreče na novi življenjski poti.

NAŠI RAJNI:

V preteklem tednu smo se na pokopališču v Slivnici poslovili od:

+ Marije Kovačič (r. 1932), iz Rač;

+ Frančiške Mohorič (r. 1930), iz Rač.

Molimo za vse naše drage rajne!