Avtor: zurace Objavljeno: 18. 10. 2015

29. NAVADNA NEDELJA

V Marijinem mesecu »rožnega venca«,  molimo rožni venec vsak dan, 20 minut pred večerno sveto mašo in pred nedeljskima svetima mašama. Prav tako pri tedenskih svetih mašah, po evangeliju, prebiramo  »ŠENTVORŠCE«. Vabljeni.

Današnja, 29. navadna nedelja, je MISIJONSKA NEDELJA, zato je današnja  nedeljska nabirka namenjena in oddana za potrebe najbolj revnih misijonov po svetu. Vabljeni, prav tako, da tudi z molitvijo podprete misijonsko delo Cerkve.  V dar boste prejeli žepni koledarček, ki ga podarja misijonsko središče Slovenije.

Župnijska Karitas

AKCIJA KARITAS:

MANJŠA SVEČA - ZA REVNE VELIKA SREČA! S to akcijo nas Karitas vabi, da ob 1. novembru – Prazniku Vseh Svetih in med letom prižgete svečo manj ali manjšo svečo in del sredstev namenite za ljudi v stiski. Tako bo župnijska Karitas še prihodnjo nedeljo, pred praznikom Vseh svetih: 25. 10. 2015, po obeh svetih mašah prodajala sveče za praznik "Vseh svetih".

Cena svečke je  1.20€, s tem, da se 0.70€ odvede za kritje stroškov nabave sveče, 0.50€, pa ostane naši župnijski Karitas. Te svečke so okolju prijazne, popolnoma se reciklirajo, gorijo z manj izpustov Co-2 in njihov plamen z vašim darom sveti tudi za ljudi v stiski.

Vabim vas, da podprete to dejavnost naše Karitas, ki z razliko v denarju omogoča boljše življenje našim župljanom, ki živijo na robu socialnega praga.

Kristjani so postali

Zakrament svetega krsta so prejeli:

- Anaya Pogačar iz Brezule;

- Tin Bauman iz Brezule;

Staršem čestitamo!

TEDEN PRED NAMI

· v PONEDELJEK, 19. 10. 2015, ima srečanje molitvena skupina;

· v SREDO, 21. 10. 2015, ob 20.00 uri ima srečanje cerkveni pevski zbor;

· v ČETRTEK 22. 10. 2015, 15 minut po sveti maši, je molitev v tišini, pred Najsvetejšim;

· v PETEK, 23. 10. 2015,  po sveti maši ima srečanje SmS - Hozana;

· v NEDELJO, 25.10.2015, obhajamo Žegnanjsko nedeljo;

· v NEDELJO, 25.10.2015, po obeh mašah Karitas prodaja sveče!