Avtor: zurace Objavljeno: 7. 11. 2015

32. NAVADNA NEDELJA
ZAHVALNA NEDELJA

- v četrtek, po večerni sveti maši ste vabljeni, k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

OBLETNICA POSVETITVE NAŠE CERKVE

V četrtek, 12. 11. 2015, bo že  48 let, odkar je + škof Držečnik na Martinovo nedeljo (12. 11. 1967) posvetil našo župnijsko cerkev,  našemu zavetniku Svetemu Jožefu Delavcu, katerega god obhajamo 1. maja.

Dragi farani, dolga leta je v naših prednikih tlela želja po svoji župniji. To željo je spremljala tudi goreča molitev.

Tako vas ob obletnici posvetitve naše cerkve prosim, da bi našo skupno župnijo še naprej imeli radi, čutili do nje pripadnost in odgovornost, ter jo še naprej podpirali materialno, kakor tudi duhovno, z gorečo molitvijo in daritvijo.

Karitas

»Zahvala za prinesene darove na današnjo zahvalno nedeljo«

Dragi župljani, v svojem imenu in v imenu Župnijske Karitas, se Vam zahvaljujem za vse darovane stvari, uporabne v kuhinji, ki ste jih prinesli danes v našo cerkev in položili pred oltar. Darovi so namenjeni za dnevni topli obrok za brezdomce, ki ga pripravljajo v ljudski kuhinji »Betlehem«. Vaše darove bodo jutri odpeljali sodelavci Nadškofijske Karitas Maribor. Bog lonaj.