Avtor: zurace Objavljeno: 11. 01. 2016

OZNANILA ŽUPNIJE - JEZUSOV KRST

- Preteklo nedeljo, na prvo nedeljo v mesecu januarju, ste za vodenje in življenje župnije darovali 402,51€. Bog povrni Vam za vaš srčni prostovoljni dar.

ZBIRAMO IDEJO - SKICO - LOGOTIP - ZA NAŠ MISIJON

Na pobudo misijonarja, p. Joškota Smukavec – redovnik kapucin, smo se odločili, da IZVEDEMO NATEČAJ, na katerem vas, župljani, vabimo, da izdelate logotip – skico – sliko – za naš misijon, in sicer, na osnovi gesla misijona: Ustavi se … Umiri se … Bog Te čaka. Vsi, ki želite ob tem geslu razmišljati in nato svojo idejo upodobit na listu, vabljeni, da jo prinesete do 14.2.2016 (1. postna nedelja) v cerkev, kjer jo boste oddali v za to pripravljeno škatlo. Vaše ideje, slike, skice bo pregledal ŽPS, katerega člani bodo izbrali najbolj primerno.Slika bo služila kot logotip misijona. Za tiste, ki to zmorejo in znajo je zaželeno je, da je sliko, osnutek narišete v digitalni vektorski obliki, vsi ostali pa svojo idejo enostavno narišite na list in ga oddajte v škatlo. K sodelovanju vabljeni vsi župljani, člani vseh skupin in veroučenci!

Srečanja staršev veroučencev

V MESECU JANUARJU BODO SREČANJA STARŠEV VEROUČENCEV:

- v ponedeljek, 11. 1. 2016 ob 18,30 uri bo srečanje staršev letošnjih prvoobhajancev,

3. razred;

- v sredo, 13. 1. 2016 ob 18,30 uri bo srečanje staršev 4. in 5. razreda;

- v četrtek, 14. 1. 2016, ob 18,30 uri bo srečanje staršev 6. in 7. razreda.

STARŠI VABLJENI, DA SE SREČAMO IN SKUPAJ MOLIMO ZA

VAŠE DRUŽINE IN VAŠE OTROKE!

Naročnina: Verski tisk 2016

- Naročnike verskega tiska:  OGNJIŠČE  in DRUŽINA prosim, da mesecu januarju čim prej obnovite naročnino na verski tisk. LETNA NAROČNINA za leto 2016, na revijo OGNJIŠČE znaša  29,70 €, na tednik DRUŽINA pa  96,20 €. Kdor do 17. januarja ne bo poravnal naročnine, to razumem, kot, da ne želi več prejemati verskega tiska in ga bom pri založbah odjavil. LAHKO PA SI SAMI UREDITE PREJEMANJE VERSKEGA TISKA NA DOM, PO POŠTI.

Poslovili smo se

V preteklem tednu smo se na pokopališču v Slivnici poslovili od:

+ ANDREJA POLAJŽER (roj. 1953) iz Rač.

Molimo za rajne!