Avtor: zurace Objavljeno: 17. 01. 2016

2. NAVADNA NEDELJA

- v ponedeljek, ima ob 16,30 uri srečanje molitvena skupina.

- v sredo, imamo v župniji Hoče naddekanijsko rekolekcijo (mesečno srečanje duhovnikov) z nadškofom Alojzijem Cvikl, kateri nas bo po tej rekolekciji obiskoval na župnijah. Tisti dan bo preživel z duhovnikom. V dnevu obiska se bo srečal z vsemi predstavniki skupin v župniji. Molite za blagoslov dela našega nadškofa.

- v petek, po večerni maši, ima srečanje Slavilno molitvena skupina.

- v petek, ob 20,30 imajo srečanje študenti v naši župniji.

- v soboto gredo na dvo-dnevene duhovne vaje, pred prejemom zakramenta svete birme, naši birmanci. Molimo zanje, da se dobro pripravijo na prejem zakramenta birme.

Trikraljevski koledniki

Trije kralji: Boštjan, Miran, Aljaž Klemen so za skupine v cerkvi še darovali:

80,00€ – za Karitas,

40,00€ - za otroški zborček Angelčki.

Denar so voditelji omenjenih skupin že prejeli.

Naročnina: Verski tisk 2016

V tednu pred nami bom poravnal celoletno naročnino na verski tisk Ognjišče in Družina.

Kdor do sedaj ni poravnal naročnine, to razumem, kot, da ne želi več prejemati verskega tiska in ga bom pri založbah odjavil.

LAHKO PA SI SAMI UREDITE PREJEMANJE VERSKEGA TISKA NA DOM, PO POŠTI.

ZBIRAMO IDEJO - SKICO - LOGOTIP - ZA NAŠ MISIJON

Na pobudo misijonarja, p. Joškota Smukavec – redovnik kapucin, smo se odločili, da IZVEDEMO NATEČAJ, na katerem vas, župljani, vabimo, da izdelate logotip – skico – sliko – za naš misijon, in sicer, na osnovi gesla misijona:

Ustavi se … Umiri se … Bog Te čaka.

Vsi, ki želite ob tem geslu razmišljati in nato svojo idejo upodobit na listu, vabljeni, da jo prinesete do 14.2.2016 (1. postna nedelja) v cerkev, kjer jo boste oddali v za to pripravljeno škatlo.

Vaše ideje, slike, skice bo pregledal ŽPS, katerega člani bodo izbrali najbolj primerno.Slika bo služila kot logotip misijona.

Za tiste, ki to zmorejo in znajo je zaželeno je, da je sliko, osnutek narišete v digitalni vektorski obliki, vsi ostali pa svojo idejo enostavno narišite na list in ga oddajte v za to pripravljeno škatlo.

K sodelovanju vabljeni vsi župljani, člani vseh skupin in veroučenci!