Avtor: zurace Objavljeno: 4. 04. 2016

2. VELIKONOČNA NEDELJA
BELA NEDELJA

- V petek, 8. 4. je ob 20.30 uri srečanje študentske skupine. Študenti vabljeni.

Teden molitve za duhovne poklice

Od nedelje,10.4. 2016 do nedelje, 17.4. 2016, bomo obhajali »Teden molitve za duhovne poklice«. Mnoge župnije so že brez duhovnikov. Zato v tednu molitve še bolj sklenimo roke v skupni molitvi in postanimo Cerkev, ki prosi Gospodarja žetve, naj pošlje delavce na svojo žetev.

Seja ŽPS

V četrtek, 7.4.2016, po večerni sveti maši ob 19,30 uri bo seja ŽPS. Člani vabljeni.

VEROUK

V tednu pred nami, v sredo, 6.4.2016 in naprej po urniku, nadaljujemo z veroukom!

SVETOLETNO ROMANJE V RIM

25. – 28. 8. 2016

Ob posebnem svetem letu Božjega usmiljenja, ki ga je razglasil papež Frančišek, Vas, Pozejdon turizem in Župnija Rače, vabita na »Svetoletno romanje v Rim – Vatikan«.

Namen romanja je, stopiti skozi »sveta vrata« bazilik, ki so odprta smo ob posebnih jubilejih in svetih letih. Več o romanju si preberite na oglasni deski ali pa se pozanimajte pri Pozejdon turizmu, kjer se tudi prijavite. Cena  romanja je 230,00€ na osebo, pri udeležbi 40 oseb. Prijavite se najkasneje do 20. aprila 2016.

Kristjan je postala

Zakrament sv. krsta je prejela:

LANA ČREPINKO iz Spodnje Gorice;

hči očeta Antona Črepinko in