Avtor: zurace Objavljeno: 7. 11. 2016

32. NAVADNA NEDELJA
ZAHVALNA NEDELJA

-Hvala za dar, ki ste ga danes, na prvo nedeljo meseca novembra, darovali za življenje župnije. Bog vam povrni za vse vaše srčne darove.

-V ponedeljek, po sveti maši, vabljeni k molitvi rožnega venca Božjega Usmiljenja.

-V sredo vabljeni k molitvi litanij Sv. Jožefa, ko počastimo našega župnijskega zavetnika, ter se mu tudi priporočimo v nadaljnjo priprošnjo.

-V četrtek, po večerni maši, vabljeni k molitvi v tišini pred Najsvetejšim.

-V soboto ob 18,45 je srečanje mladinske skupine.

-Mesec november je posvečen spominu naših rajnih in molitvi za duše v vicah. Vabljeni, skozi ves mesec, k molitvi rožnega venca, 20 minut pred večerno mašo.

-URADNE URE ŽUPNIJSKE KARITAS so, skozi vse leto, vsak drugi četrtek v mesecu, od 17,00 – 18,00 ure, v prostorih Župnijske Karitas v gradu Rače! Ob tej uri lahko v njihove prostore darujete stvari, ki so še uporabne, sami pa jih ne potrebujete več.

Poslovili smo se

V preteklem tednu smo se,

na pokopališču v Slivnici, poslovili od:

+ Štefana Milca (r. 1924),

iz Rač!