Avtor: zurace Objavljeno: 14. 11. 2016

33. NAVADNA NEDELJA

- Na prvo nedeljo meseca novembra ste za življenje župnije darovali 695,00€. Bog vam povrni za vse vaše srčne darove.

- V ponedeljek, po sveti maši, vabljeni k molitvi rožnega venca Božjega Usmiljenja.

- V ponedeljek, ob običajni uri, ima srečanje molitvena skupina.

- V sredo vabljeni k molitvi litanij Sv. Jožefa, ko počastimo našega župnijskega zavetnika, ter se mu tudi priporočimo v nadaljnjo priprošnjo.

- V četrtek, po večerni maši, vabljeni k molitvi v tišini pred Najsvetejšim.

- V soboto ob 18,45 je srečanje mladinske skupine.

- Prihodnjo NEDELJO, 20.11.2016 obhajamo nedeljo »Kristusa Kralja Vesoljstva«. S to nedeljo zaključujemo cerkveno leto – C in hkrati vstopamo v  TEDEN KARITAS.

- Pred nami je teden zaporov (od 13. do 19. novembra 2016), ki se po vsem svetu vsako leto obhaja v okviru katoliške Cerkve in drugih krščanskih cerkva ter skupnosti.

Srečanja staršev veroučencev

Katehetsko - veroučno leto je v polnem teku, zato Vas straši veroučencev vabimo na srečanja, ki bodo:

- za starše 3. RAZREDA – letošnji prvoobhajanci -v ponedeljek, 21. novembra 2016, ob 19.00 uri;

- za starše 4.,5.,6. RAZREDA, v sredo, 23. novembra 2016, ob 19.00 uri;

- za starše 7. in 8. RAZREDA, v četrtek, 24. novembra 2016, ob 19.00  uri.

Prihaja Sveti Miklavž

Kmalu nas bo obiskal Sveti Miklavž. Ta dobri mož se bo ustavil in obdaril naše otroke v ponedeljek, 5. 12. 2016, ob 17,00 uri. Dar za Miklavžev paket znaša 8,00€ na otroka, kakor pretekla leta. Prijave otrok bomo zbirali do srede, 30.11.2016. Prosim, da s prijavo otrok ne zamujate!

ZAHVALA ZA PRINESENE DAROVE NA ZAHVALNO NEDELJO

Veliko prinesenih darov na zahvalno nedeljo, namenjenih za ljudsko kuhinjo Betlehem, nam pove, da znate ceniti to, da sami še ne živimo v pomanjkanju in da nam ni vseeno za ljudi, ki so po svoji krivdi ali pa tudi ne, pristali na robu družbe, na robu preživetja – na ulici! HVALA VAM. NAJ VAS DOBROTNO SRCE IN BOŽJI BLAGOSLOV ŠE NAPREJ SPREMLJATA V VSAKDANJEM ŽIVLJENJU.

Poslovili smo se

V preteklem tednu smo se,

na pokopališču v Slivnici, poslovili od:

+ Jožefe Plečko (r. 1928),

iz Rač!